Про нас

ГС “Інноваційне фермерство та кооперація” (ІФК) було створено в серпні 2016 року професіоналами з великим практичним досвідом як в Україні, так і на світових ринках.

Спілка є неприбутковою організацією, тобто метою існування організації не є генерація прибутку, а всі гроші, які отримує спілка, йдуть тільки на покриття витрат та на розвиток діяльності спілки.

Що ми маємо:

  • Практичний бізнес-досвід від малого до глобального бізнесу.
  • Знання локального и глобального ринків.
  • Велика мережа міжнародних експертів-практиків світового класу: агрономи, ветеринари, спеціалісти з кормління тварин, харчові технологи, спеціалісти з харчової безпеки, фінансисти, керівники, юристи та ін.
  • Зв’язки з державними органами та міжнародними організаціями.
  • Зв’язки з усіма гравцями глобального ринку: фермерами, трейдерами, торгівельними мережами, переробниками, міжнародними організаціями, навчальними закладами та ін.

Ми працюємо на самоокупності за рахунок членських внесків, власних проектів, та сумісних проектів з держівними та міжнародними донорськими організаціями.

Ми будемо раді бачити в своїх лавах професійних фахівців, фермерів, переробників, кооперативи та інші організації, хто зацікавлений в розвитку міцних та професійних малих та середніх фермерів, і хто прикладає зусилля та ресурси на вирішення тих самих завдань, що і ми