Новини

 

Громадська спілка «Інноваційне фермерство та кооперація» має честь запросити вас прийняти  участь у Західноукраїнському  конгресі  ягідників, що відбуватиметься 16-17 вересня 2017р в м. Тернопіль , бул. Тараса Шевченка, 27, Український дім «Перемога».

Це подія спрямована на розвиток українського ягідництва, яка збере понад 200 малих та середніх фермерів-ягідників, ягідних кооперативів, переробників та фахівців ягідної галузі.

Конгрес буде складатися з двох днів. Перший день буде присвячено галузевим питанням – підтримка галузі, питання кооперації, ринку, створення доданої вартості. Другий день буде призначений технологічним питанням вирощуванні різних культур та відвіданню фестивалю «Файна-поляна». З більш детальним планом  заходу Ви можете ознайомитися  на  сайті події https://westernberries.wordpress.com/ . Подія цікава тим, що доповіді та презентації будуть скомбіновані з панельними дискусіями, що дозволить почути різні погляди на проблемні питання та отримати зворотній зв’язок від фермерів.

 

 

 

24 червня 2017 р. у с. Підгородище Львівської області на полі СОК «Агрофрут» відбудеться  день поля «Сімейне свято полуниці». Захід буде організований ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» в рамках проекту «Розвиток полуничних кооперативів» за підтримкою Львівської обласної держадміністрації. Також захід підтримають Благодійний фонд Агрохолдінгу «Мрія», ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», группа компаній T.B. Fruit (торгівельна марка Galicia) та ТОВ«Галфрост».

 

 

Ій  Міжнародний форум “Ягідництво та кооперація” це унікальна подія, що вперше відбудеться саме у Львові – серці області, яка є флагманом України з розвитку ягідництва.

Ця подія об’єднає більше 100 малих та середніх фермерів-ягідників та найкращих українських та європейських спеціалістів.

Перший день форуму, 28 квітня, присвячений трьом головним темам:

  • кращим європейським практикам з вирощування ягід;
  • збуту ягід як в Україні, так і на експорт;
  • тонкощам роботи кооперативів.

Другий день, 29 квітня, буде проходити в СОК “Агрофрут” с. Підгороди

щи, Перемишлянського р-ну Львівської області та буде присвяченим виключно технологічним питанням посадки та уходу за полуницею, малиною та ожиною.

Спікери нашого тренінгу виключно професіонали-практики, які готові ділитися своїм досвідом з українськими фермерами.