Виставка Ukrainian Food Expo запрошує до участі

Протягом останніх років назрівала нагальна потреба проведення в Україні виставки, яка б об’єднала усі продовольчі сектори на одному бізнес майданчику для продуктивної співпраці з українськими та іноземними закупівельниками. І ось наприкінці осені 2017 року в Україні вперше відбудеться міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo. Тематика виставки охоплює всі напрямки харчової промисловості – м’ясну, молочну, кондитерську, олійно-жирову, фруктово-овочеву, бакалійну продукції, напої, соуси, рибопродукти та багато іншого.

Організатор виставки Рада з питань експорту продовольства (UFEB) запрошує до участі в Ukrainian Food Expo переробників харчової продукції, виробників готового продовольства, постачальників технологій та обладнання для харчової промисловості. Виставка відбудеться 23-24 листопада  2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Серед відвідувачів виставки – великі торговельні мережі, мережі магазинів формату «біля дому», представники інших сфер роздрібної торгівлі, товарних продовольчих ринків, оптово-роздрібних продовольчих складів та баз, закладів громадського харчування, санаторно-курортного сектору, іноземні закупівельники, логістичні компанії, а також кінцеві споживачі.

Значна частина відвідувачів виставки складатиметься з українських фермерів, які планують започатковувати переробку продовольчої продукції у своїх господарствах, збільшувати вже існуючу або розширювати за видами. Саме для цієї аудиторії відвідувачів буде сформовано експозицію компаній, які спеціалізуються на постачанні технологій, обладнання, інгредієнтів для харчової промисловості.

Великий інтерес для іноземних та українських закупівельників представляє органічна продукція та нішеві культури, вирощені в Україні. Тому на виставці діятимуть спеціальні експозиції «Нішева продукція», «Сертифікована органічна продукція», що допоможе закупівельникам швидко виокремити необхідну компанію та налагодити співпрацю.

Компанія-учасник отримає беззаперечні переваги від участі в Ukrainian Food Expo протягом двох днів:

  • використання окремо облаштованої зони для бізнес-переговорів, що надасть можливість комплексно провести переговори з усіма групами бізнес-відвідувачів;
  • контактування більш ніж з 30-ма іноземними делегаціями та торговельними місіями, що є значною економією часу та коштів на самостійний пошук іноземних покупців;
  • можливість познайомити кінцевого споживача з вашим брендом під час дегустації та прямого продажу в зоні ярмарку-продажу, яка буде діяти у рамках виставки.

У рамках виставки відбудеться Третій міжнародний конгрес експортерів продовольства Ukrainian Food 2017, а також тематичні конференції та семінари з упаковки та технологій переробки харчової продукції.

Місія виставки Ukrainian Food Expo – продемонструвати вітчизняним та іноземним закупівельникам різноманіття українського продовольства, представити новинки ринку та сприяти виходу українського продовольства на нові експортні ринки.

Подробиці на сайті виставки ufexpo.com.ua

З питань участі та за більш детальною інформацією про умови відвідування звертайтеся:

Оксана Березовська
тел.: +380 67 443-24-38
+380 50 144-86-11
e-mail: ob@ukrainian-food.org
Анастасія Павлюк
тел.: +380 67 470-82-31
e-mail: ak@ukrainian-food.org

Залишити відповідь