Консультанти ЦФК

 

Запрацював Центр Фермерських компетенцій  

Ми раді представити
Координаторку проєктів Аліну Новачук.

 +38 067 346 90 58

 

 

 

 

Агроном-консультант Ірина Кобринець

Агроном  з вирощування ягідних (суниця, малина) та фруктових культур. Кандидат сільськогосподарських наук зі спеціальності “Екологія”, має великий практичний досвід у великому промисловому підприємстві, яке орієнтувалося на внутрішній та європейський ринки.

Щоб записатись на консультацію до Ірини Кобринець, телефонуйте  +38 067 346 90 58

 


Агроном-консультант Зіновія Єлінська

Вчений-агроном. Агроексперт, консультант з питань технології вирощування та захисту овочевих культур відкритого та закритого ґрунту. Сертифікований експерт ЄС з питань сільського господарства та відновлення природного біорізноманіття.

Щоб записатись на консультацію до Зіновії Єлінської, телефонуйте  +38 067 346 90 58

 


Консультант з молочного напрямку Андрій Попов

Напрямки консалтингу: експертна оцінка бізнес-процесів молочного підприємства; фінансове, виробниче, стратегічне планування; технологічний супровід. Експерт молочного виробництва Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC).

Щоб записатись на консультацію до Андрія Попова, телефонуйте +380673185714

 Консультант з молочного напрямку Ион Морару

Ветеринар. Співзасновник та керівник проєктів «American Dairy Technology (ADT)». Співавтор методології розрахунку операційної рентабельності і виробництва молока в Україні.

Щоб записатись на консультацію до Иона Морару, телефонуйте +380673185714

 

 


Консультант з молочного напрямку Мирон Пундор

Ветеринар за освітою, консультант дослідник молочного центру IFCN (Kiel, Germany), фахівець з годівлі, утримання та здоров’я корів. Спеціаліст з розвитку стійких молочних ферм, якості молока, впровадження новацій та агро ефективності.

Щоб записатись на консультацію до Мирона Пундора, телефонуйте +380673185714

 

 


Консультант з акушерства і репродукції корів  Ігор  Плахотнюк 

Ветеринар, к.в.н.,  доцент кафедри акушерства і біотехнології репродукції тварин Білоцерківського НАУ. Напрям наукової діяльності: вивчення впливу маститу на статеву функцію корів, ультразвукова діагностика вагітності та гінекологічних хвороб у тварин та штучне осіменіння корів і телиць.

Щоб записатись на консультацію до  Ігора  Плахотнюка, телефонуйте +380673185714

 

 


Консультант по хворобам тварин Олександр Чуб 

Ветеринар, досвід приватної практики близько 30 років, к.в.н.. Досвід у лікуванні сільськогосподарських тварин при отруєннях; проводення аналізу раціонів корів різних технологічних груп (тварин раннього та пізнього сухостою, тварин на роздої, та виробничих груп). Аналіз умови  утримання  тварин, загальна терапія та кормові причини захворювань ШКТ.

Щоб записатись на консультацію до  Олегсандра Чуба, телефонуйте +380673185714