Ексклюзивна пропозиція від партнерів ГО «Інноваційне фермерство та кооперація»

Ексклюзивна пропозиція від партнерів ГО «Інноваційне фермерство та кооперація» та Асоціації «Ягідництво України» – компанії «Інтегро-СД».

Випробуйте безкоштовно на своїй ділянці органічні добрива «Гуміно де галліна (ІмБІО)»!

• Що таке «Гуміно де галліна (ІмБІО)»?
Це органічні добрива з чистого курячого посліду, як виробляється в Україні за власною запатентованою технологією методом анаеробного зброджування в біогазовій установці. Добрива випускаються у рідкій та твердій формах.

• Чому варто спробувати «Гуміно де галліна (ІмБІО)» на своїй плантації?
Це комплексні органічні добрива з високим вмістом макро- та мікроелементів у легкодоступній для рослин формі. У сезоні 2016-2017 ці добрива показали особливо гарні результати на ягідних, плодових та овочевих культурах. Мова йде і про збільшення урожайності (+2,5 т/га на яблуні, +1,5 т/га на груші, +1,8 т/га на малині і т.д.), і про суттєве скорочення витрат на добрива (на кожному гектарі суниці економія складає більше 14,5 тисяч гривень). Детальну таблицю з результатами польових досліджень на різних культурах дивіться тут:

https://drive.google.com/file/d/0Bzj3Y2o3vhg_ZWxicFFlSnU2RExxWTJCTnhFejhNbWpTX200/view

• Як отримати більше інформації про продукт та взяти участь у його безкоштовному тестуванні?
Результати випробувань добрив «Гуміно де галліна (ІмБІО)» з фото можна подивитися на сайті виробника http://integro.co.ua/gallery
Скористатися пропозицією та безкоштовно протестувати добрива на своїй плантації можна, надіславши запит на електронну пошту office@integro.co.ua або зателефонувавши за телефоном +38 044 489 0404.

Залишити відповідь