Агротехнологічні майстер-класи з вирощування персика та столового винограду

Map Unavailable

Дата та час
Date(s) - 08/07/2021
Весь день

Категорія No Categories


Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, Асоціація «Ягідництво України» і ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» запрошують на навчальну поїздку в Одеську область на навчальна поїздку “Агротехнологічні майстер-класи з вирощування персика та столового винограду”.

Дата 8 липня
Місце: Одеська обл.,с. Барабой, ТОВ «Грін Технолоджі ЛТД»

Що на вас чекає?
– Розповідь про становлення господарства та про те, з якими проблемами виробники вже стикнулись й які використали шляхи для їх подолання.
– Оглядова екскурсія до винограднику. Ознайомлення с технологіями вирощування та поточними операціями на насадженнях.
– Оглядова екскурсія до персикового саду. Ознайомлення с технологіями вирощування та поточними операціями на насадженнях.
– Сесія питань та відповідей.

УВАГА! Участь в поїздці (трансфер з Одеси до с. Барабой та назад до м.Одеса) для учасників проєкту #ЕФКО БЕЗКОШТОВНА. Доїзд до м. Одеса учасники оплачують власним коштом.
Попередня реєстрація на поїздку є обов’язковою і доступна за посиланням https://forms.gle/gJVUhAnBAWq1KhA96

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Кількість місць в групі ОБМЕЖЕНА!
Тож організатори залишають за собою право відмовити в участі, адже при відборі учасників поїздки пріоритет буде надаватися найактивнішим учасникам проєкту #ЕФКО.

Нагадуємо, що цільовими регіонами проєкту #ЕФКО є Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Херсонська, Одеська, Миколаївська та Черкаська області. Виробники цих регіонів мають можливість отримати безкоштовні консультації провідних експертів-практиків.

Ви хотіли б поїхати, але ще не в проєкті #ЕФКО?
Терміново реєструйтесь https://bit.ly/3rJrhHU

За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:
+38 067 346 90 58
efco@uaberries.com