Навчальна поїздка «Агротехнологічні майстеркласи з особливостей вирощування перцю та картоплі у відкритому ґрунті»

Map Unavailable

Дата та час
Date(s) - 28/05/2021
Весь день

Категорія No Categories


Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, Асоціація «Ягідництво України» і ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» запрошують на навчальну поїздку в Херсонську область

Дата 28 травня

Місце: Херсонська обл.,с. Гладківка, СФГ «Сапераві»

УВАГА! Участь в поїздці (трансфер з Херсону до СФГ «Сапераві», с. Гладківка, перерва на каву, трансфер до м. Херсон) для учасників проєкту #ЕФКО БЕЗКОШТОВНА. Доїзд до м. Херсон учасники оплачують власним коштом.

Попередня реєстрація на поїздку  є обов’язковою і доступна за посиланням 

ЗВЕРНУТЬ УВАГУ! Кількість місць в групі ОБМЕЖЕНА! Тож організатори залишають за собою право відмовити в участі, адже при відборі учасників поїздки пріоритет буде надаватися найактивнішим учасникам проєкту #ЕФКО.

Нагадуємо, що цільовими регіонами проєкту #ЕФКО є Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Херсонська, Одеська, Миколаївська та Черкаська області. Виробники цих регіонів мають можливість отримати безкоштовні консультації провідних експертів-практиків.

Ви хотіли б поїхати, але ще не в проєкті #ЕФКО? Терміново реєструйтесь 

За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:

+38 067 346 90 58

efco@uaberries.com

 

Залишити відповідь