Навчальна поїздка «Агротехнологічний майстер-клас з вирощування суниці»

Map Unavailable

Дата та час
Date(s) - 30/07/2021
Весь день

Категорія No Categories


Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, Асоціація «Ягідництво України» і ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» запрошують в Одеську область на навчальна поїздку “ Агротехнологічний майстер-клас з вирощування суниці ”.

Дата 30 липня

Місце: Черкаська обл. смт. Вільшана

Спікерка: Ірина Кобринець

На вас чекає:

– демонстрація сучасних методів вирощування суниці садової,

– базові знання із технології та виробничого циклу

УВАГА! Участь в поїздці (трансфер зі Сміли (ст. ім. Т.Шевченка) до смт. Вільшана та назад до Сміли) для учасників проєкту #ЕФКО БЕЗКОШТОВНА. Доїзд до Сміли (ст. ім. Т.Шевченка) учасники оплачують власним коштом.
Попередня реєстрація на поїздку є обов’язковою і доступна за посиланням

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Кількість місць в групі ОБМЕЖЕНА!
Тож організатори залишають за собою право відмовити в участі, адже при відборі учасників поїздки пріоритет буде надаватися найактивнішим учасникам проєкту #ЕФКО.

Нагадуємо, що цільовими регіонами проєкту #ЕФКО є Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Херсонська, Одеська Миколаївська та Черкаська області. Виробники цих регіонів мають можливість отримати безкоштовні консультації провідних експертів-практиків. Щоб приєднатися до проєкту #ЕФКО, необхідно заповнити форму реєстрації

За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:

+38 067 346 90 58

efco@uaberries.com