Осіння підготовка до наступного сезону. Визначення можливих культур за аналізом грунту, культури та сорти, агрономічна техкарта (принцип складання)

Map Unavailable

Дата та час
Date(s) - 04/12/2020
11:00 - 14:00

Локація

Категорія No Categories


Триває підготовка до зими рослин у закритому ґрунті, і саме цій темі  Громадська спілка “Інноваційне фермарство та кооперація” таПрограма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО присвячують  вебінар щодо рослин «борщового набору».

На вебінарі “Осіння підготовка до наступного сезону. Визначення можливих культур за аналізом ґрунту, культури та сорти, агрономічна техкарта (принцип складання)” виступить науковий консультант, кандидат сільськогосподарських наук з 20-річним досвідом в галузі захисту рослин Зіновія Єлінська.

Мова піде про наступне:

  • Як розраховувати потреби в елементах живлення для отримання запланованої урожайності.
  • Яким чином складати агрономічної технологічної карти і для чого це потрібно.
  • Як саме проводити моніторінг зимуючих шкідників.

Увага! Для підприємств з цільових областей проекту: Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Херсонської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, участь БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації.

За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:
+38 067 346 90 58
e-mail: efco@uaberries.com.ua

Залишити відповідь