ФГ «Еко Беррі» – Офіційний партнер бізнес – туру в рамках конгресу «Ягідництво та кооперація – 2021

ФГ «Еко Беррі» виступить Офіційним партнером бізнес – туру в рамках IV національного конгресу «Ягідництво та кооперація – 2021», який проходитиме 13 – 14 серпня в Івано – Франківську. Крім того, компанія надасть підтримку Сімейному ягідному фестивалю ZahidBerryFest в якості Генерального партнера.

ФГ «Еко Беррі» – провідна українська компанія, що спеціалізується на вирощуванні, переробці та заморожуванні культивованих ягід і дикоросів, є членом Асоціації «Ягідництво України».

Площа власних земель господарства сягає 300 га, з них 130 га вже засаджено різноманітними ягодами. Підприємство спеціалізується на вирощуванні ремонтантної та літньої малини, смородини, порічок, суниць садових, ожини, жимолості й лохини. Сам завод підприємства оснащено високопрофесійним та сучасним обладнанням.

«Ми гарантуємо надійну обробку, заморозку, сортування та фасування продукції безпосередньо на нашому полі», – підкреслює Ігор Князевич, один із керівників ФГ «Еко Беррі». Більше про роботу господарства, а також про кооперацію виробників та переробників для спільної вигоди за рахунок підтримки і співпраці пан Князевич розкаже під час пленарної частини конгресу. А вже наступного дня учасники заходу матимуть змогу побачити все на власні очі в рамках практичного бізнес – туру на підприємство.

Нагадаємо, що зареєструватись на участь у головній ягідній події цього літа – національному конгресі «Ягідництво та кооперація – 2021» можна вже зараз! Більше інформації про подію та попередня програма заходу доступні на офіційному сайті конгресу.

З питань участі, а також – партнерства та спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефоном (067) 266-15-73, (067) 487- 37- 49, або ж пишіть на info@ifnc.com.ua

З нетерпінням чекаємо зустрічі в мальовничому Прикарпатті!

Залишити відповідь