ГС «ІФК» підписала меморандум із СВК «Полісся»

Вчора, 7 червня,  ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» підписала меморандум про співпрацю із СВК «Полісся». Як зазначають у спілці, це підписання стало першим кроком у реалізації проєкту «Стимулювання та підтримка розвитку сімейних молочних ферм на Чернігівщині», який буде реалізовуватися за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми Quality FOOD Trade Program, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

«Ми вже давно слідкуємо за розвитком СВК «Полісся», – зазначає Світлана Жаглова, виконавчий директор ГС «ІФК», – адже наші фахівці вже певний час консультують кооператив з технологічних питань. Проте справжнім поштовхом для більш тісної співпраці стала ініціатива з впровадження проєкту з розвитку сімейних ферм на Чернігівщині. Оскільки ми вже знали, наскільки сумлінно до ведення господарства відносяться у СВК «Полісся», тож саме на його базі було прийнято рішення створити демо-ферму».

За словами пані Світлани, створення демонстраційної ферми в цьому регіоні було необхідністю, адже Чернігівщина постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення Російської Федерацій на територію України й виробники молока як ніколи потребують допомоги не тільки в плані забезпечення необхідними матеріалами, а й у нових знаннях для ефективного відновлення молочарства у Чернігівській області. Таким чином у спілці сподіваються, що вже незабаром з’явиться можливість активно навчати та ділитися досвідом, вивчати на практиці різні підходи до процесу відгодівлі ВРХ  та підвищення ефективності виробництва.

«Ми дуже вдячні й ГС «ІФК» й проєкту за можливість стати своєрідним майданчиком для навчання й розвитку дрібних виробників молока в регіоні. Ми сподіваємось, що ця ініціатива буде заохочувати домогосподарства створювати сімейні ферми та об’єднуватись задля покращення якості та безпечності молочної продукції», – зазначають у кооперативі.

 

Даний проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

 

Залишити відповідь