ГС «ІФК» продовжує залучати до співпраці молочні сімейні ферми

ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» (ІФК) продовжує активну роботу в рамках проєкту «Стимулювання та підтримка розвитку сімейних молочних ферм на Чернігівщині» й до партнерів ініціативи вже долучилась сімейна ферма Михайла Травецького. Попередні домовленості про співпрацю з паном Травецьким були закріплені у меморандумі, підписаному під час зустрічі 7 червня.

За словами Світлани Жаглової, виконавчої директорки ГС «ІФК», таке партнерство стане можливістю познайомити дрібних виробників молока з перевагами, які дає створення сімейних ферм. Крім того, завдяки особливості ферми Михайла, це стане гарною нагодою для учасників проєкту покращити знання про українські породи корів, та про перспективи збільшення їх поголів’я.

«Головною особливістю ферми Михайла є те, що більше 70% поголів’я – це українські породи корів, – розповідає пані Світлана, – при чому представники деяких з них вже майже зникли в країні, й збереження цього генофонду важливо для розвитку молочарства в країні»

Нагадаємо, що проєкт «Стимулювання та підтримка розвитку сімейних молочних ферм на Чернігівщині» реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми Quality FOOD Trade Program, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

 

Даний проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Залишити відповідь