Ірина Кухтіна: «Цього літа Конгрес «Ягідництво та кооперація» пройде в новому форматі

Пані Ірина Кухтіна в студії Agro FM розповіла про новий формат Національного конгресу «Ягідництво та кооперація – 2021», який відбудеться 13 та 14 серпня в Івано-Франківську в синергії  з Сімейним ягідним фестивалем Zahid Berry Fest і порадила їхати на захід всією родиною.

«Конгрес вже проводився в різних містах України: Тернополі, Львові тощо. Цього року в фокусі проблеми невеликих фермерів, буде багато панельних дискусій, де обговорюватимемо технологічні питання і труднощі», – зазначила пані Ірина, особливо акцентувавши увагу, шо відмінність і особливість цьогорічної події – це синергія Конгресу і фестивалю  Zahid Berry Fest.

«Асоціація «Ягідництво України» підтримує Сімейний ягідний  фестиваль  Zahid Berry Fest, організатором якого є Богдан Лутчин, засновник ФГ «Беррі Прикарпаття». Адже подія в першу чергу спрямована на культуру і популяризацію споживання ягід. Це буде справжнє сімейне свято, в рамках якого планується багато цікавих заходів для дітей, концерт, а для учасників Конгресу –вечеря з гуцульським колоритом. Фестиваль проводиться вже другий рік поспіль, а цього року очікується до 2000 людей. На самому фестивалі Асоціацією планується власна невелика дискусійна площадка, до якої ми радо запрошуємо учасників Конгресу», – продовжує пані Кухтіна.

Щодо програми Конгресу, пані Ірина коментувала її наступним чином: оскільки рік був кліматично складним, а економіка не виправилась від постковідної кризи, будуть теми про те, як отримати якусь допомогу: гроші на розвиток бізнесу для фермерів. Також підійматимуться проблеми поточного сезону, а саме – шкідники та хвороби рослин. Особливу увагу буде приділено питанням кооперації.

«В якості спікерів Конгресу запрошуємо провідних експертів та фахівців і саме зараз очікуємо підтвердження від іноземного спікера. Серед спікерів-українців у нас представлені авторитетні практики, яким є чим поділитись. Конкурентоспроможність малого фермера в Україні може базуватись лише на об’єднанні – це може бути кооперація в широкому сенсі або, скажімо, торгівля разом, будування бренду.

Ми запросили декілька працюючих кооперативів з різних регіонів. Не всі, звичайно, можуть бути спікерами і розповідати про свій досвід на широкий загал, але у нас будуть дискусійні панелі», – поділилася Президент Асоціації. .

«Заплануйте свій час та гарні вихідні на Західній Україні з дітьми!»

Щоб зареєструватись на Конгрес та бізнес-тур, а також отримати більше інформації про фестиваль, перейдіть бдь ласка, за посиланнями:
Зареєструватись – https://forms.gle/BMh7cBagCuu2k4bJA
Детальніше про подію – http://berrycoop.com.ua/

Залишити відповідь