Магалецька звільняється з посади Голови Держпромспоживслужби

Голова державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держпромспоживслужба) Владислава Магалецька подала у відставку. Своє рішення в повідомленні на Facebook сторінці вона пояснила проблемами зі здоров’ям.

«Подала вчора заяву на звільнення з посади голови Держпродспоживслужби за власним бажанням. Причина – наполегливі рекомендації лікарів по стану здоров’я в найближчі декілька місяців. Робота на посаді голови ДПСС потребує постійного включення в режимі 24/7/365 і повної самовіддачі. Працювати в такому режимі в найближчий час я просто фізично не зможу», – зізналася пані Магалецька.

Вона додала, що вважає неправильним брати лікарняний на тривалий час і залишати відомство без керівництва на період свого лікування.

“Занадто багато зусиль, часу та енергії було покладено на те, щоб реформувати Держпродспоживслужбу, зробити її більш сучасною, європейською та ефективною”, – поділилася Магалецька.

Кабінет міністрів призначив Магалецьку головою Держпродспоживслужби у жовтні 2020 року. З травня 2020 року вона працювала на посаді віце-президента Спілки українських підприємців, а у 2014-2016 роках – заступником міністра аграрної політики та продовольства.

Залишити відповідь