Актуальні новини

Програма підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі Empowering Women in Agrifood

Молочарство
Стартує відбір на безкоштовну освітньо-менторську програму для жінок-підприємиць і стартапів в агропродовольчому секторі Empowering Women in Agrifood. Під час програми учасниці будуть працювати з особистими менторами, візьмуть участь в онлайн/офлайн тренінгах та заходах, зможуть розвинути бізнес-навички та налагодити нові контакти. Програма паралельно реалізується в різних країнах Європи, а тому передбачено додатковий міжнародний нетворк. Також учасниці отримають можливість виграти грант до 10 000 євро на розвиток власної справи чи стартапу.

Для кого?

Участь в програмі можуть взяти жінки-підприємиці або засновниці агростартапу, яким виповнилось 18 років. Учасниці повинні відповідати таким критеріям:
  • діючий бізнес, якому менш як 2 роки з моменту офіційної реєстрації або наявність бізнес-ідеї в агропродовольчому секторі;
  • пропонована ідея не отримувала фінансування (інвестиції/гранти) на суму понад 30 000 євро.

Цільові напрямки програми:

Бізнес-ідея повинна відповідати одній з трьох стратегічних цілей EIT Food:
  1. Здорове життя завдяки харчуванню (сприяння доступу споживачів до якісних продуктів і корисної інформації).
  2. Вуглецева нейтральність агропродовольчого сектору (боротьба з викидами CO2, зменшення забруднення шляхом диверсифікації та створення нових ринків для харчових відходів).
  3. Управління ризиками для справедливої системи харчування в майбутньому (стійкий, надійний ланцюг постачання харчових продуктів із кращою продовольчою безпекою, цифрові рішення).

Як взяти участь?

Навчання відбуватиметься протягом 6 місяців (з червня по листопад 2023 року) українською мовою в форматі онлайн та офлайн (2 зустрічі в м.Київ/Львів). Кожна з учасниць програми додатково отримає грант 1 000 євро на проїзд/проживання під час офлайн заходів. Залишок коштів підуть на розвиток власної справи учасниць.
Подати заявку можна за посиланням. Кінцевий термін подачі заявок — 25 травня 2023 року.
Якщо у вас виникли питання чи потребуєте підтримки з заповненням заявки, звертайтесь на пошту (у темі звернення вказуйте EWA):
ipsd.ukraine@gmail.com
або в месенджерах за номером
+380 93 502 04 12