Актуальні новини

Заготівля чорниці додала понад 2 млн грн ренти до місцевих бюджетів

Ягоди та овочі
Заготівля чорниці з комерційною метою у Волинській області вже додала понад 2 млн грн ренти за спецвикористання лісових ресурсів до місцевих бюджетів.

Про це говориться у повідомленні Головного управління Державної податкової служби у Волинській області.

«Ці дані проміжні, оскільки ягідно-грибний сезон ще триває. А серед податкових платежів, які зобов’язані сплачувати господарюючі суб’єкти-учасники заготівельного бізнесу, — ПДФО, військовий збір та рента за спецвикористання дарів лісу», — зазначають у відомстві

З огляду на воєнний стан заготівля дарів лісу нині відбувається лише на визначених територіях трьох районів Волині. Тож громади Камінь-Каширського, Ковельського та Луцького районів, у яких дозволено відвідувати ліс і збирати лісові ресурси, повинні подбати про легальний процес заготівлі.

«Сьогодні надзвичайно важливо, щоб податки від заготівлі волинської чорниці поповнили бюджети. Це той додатковий ресурс, що повинен бути залучений і використаний для оборонних та соціальних потреб. Тому звертаюся до представників легального бізнесу та лідерів місцевого самоврядування з проханням інформувати про порушення, насамперед про нелегальну закупівлю волинської чорниці чи інших лісових ресурсів бізнес-структурами, які не сплачують податки», зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Джерело