Актуальні новини

ІФК запроваджує Проєкт «Стимулювання та підтримка розвитку сімейних молочних ферм на Чернігівщини»

Молочарство
ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» оголошує про початок проєкту «Стимулювання та підтримка розвитку сімейних молочних ферм на Чернігівщини», який буде реалізовуватися у співпраці з швейцарсько-українською програмою  qftp.org, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

В рамках даного проекту заплановано низку заходів, спрямованих на розвиток малого бізнесу в тваринництві та створення сімейних ферм. Крім того, чимало уваги буде приділено підвищенню обізнаності учасників проєкту щодо технологічних та юридичних аспектів в сфері створення сімейних молочних ферм та аспектів державної підтримки виробництва сирого молока.

Цільова аудиторія: мікро та малі молочні ферми Чернігівщини, представники Територіальних громад та ОТГ
Період впровадження: січень 2022 року – грудень 2022 року
Щоб приєднатися до проєкту, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.
За більш детальною інформацією щодо проєкту та співпраці звертайтесь, будь ласка до 
Жаглової Світлани Геннадіївни, виконачого директра ГС "Інноваційне фермерство та кооперація"
+380503185714( Viber,WhatsApp,Telegram)
+380673185714
E-mail: szhaglova@ifnc.com.ua

Даний проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.