Актуальні новини

Про розподіл бюджетних коштів для фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства

Ягоди та овочі
Затверджено перелік компаній, які отримають держпідтримку в рамках програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”.

Відповідно до пункту 13 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 1 О березня 2021 року № 185), та протоколу № З від 28 жовтня 2021 року засідання комісії Мінагрополітики для надання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”, які використовуються для державної підтримки виробників плодів, ягід, винограду та хмелю.

1.Затвердити розподіл бюджетних коштів за програмою КПКВК 2801580 “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”, які використовуються у 2021 році на фінансову підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства, для компенсації вартості нового будівництва та реконструкції холодильників для зберігання плодів, ягід, столових сортів винограду та хмеmо власного виробництва, цехів первинної переробки винограду, плодів та ягід власного виробництва, об’ єктів із заморожування плодово-ягідної продукції та придбання ліній товарної обробки плодів та ягід, автоматизованих ліній з висушування плодів, ягід та хмелю власного виробництва, ліній з переробки плодів, ягід та технічних сортів винограду власного виробництва на соки, пюре, виноматеріали в розрізі кожного суб’єкта господарювання (далі -розподіл коштів), що додається.
2.Управлінню бухгалтерського обліку та господарського забезпечення забезпечити перерахування бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань на поточні рахунки суб’ єктів господарювання, відкриті в банках, відповідно до розподілу коштів, затвердженого цим наказом.

З. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького.

Повний текст Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 грудня 2021 № 448