Актуальні новини

ГС ІФК підписала Меморандум з представниками влади Чернігівщини, ОТГ та гравцями молочного ринку

Молочарство
ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» підписала багатосторонній Меморандум про співпрацю з представниками ПрАТ «Куликівське молоко», Корюківської міської громади Корюківського району (Чернігівська область) та місцевими ОТГ.

Метою цього документу є об’єднання зусиль для підвищення прибутковості та якості молочного виробництва регіону і створення доданої вартості для малих сімейних ферм району.

Як зазначає голова Наглядової ради підприємства «Куликівське молоко» Анатолій Дідур, стати одним з ініціаторів підписання Меморандуму їх спонукало бажання сприяти розвитку молочної галузі регіону, створити власну сировинну базу, яка б забезпечувала завод якісним молоком. Крім того, підписанти підкреслюють: ціна на сировину має бути конкуренткою з імпортом але задовольняти виробників та мотивувати їх розвиватися в рамках діючого партнерства. Водночас, така стратегія розвитку молочарства в регіоні спрямована на створення додаткових робочих місць в сегменті та створення сімейних молочних ферм.

Зокрема Меморандум передбачає:
  • сприяння інноваційному та технологічному розвитку українських виробників молочної продукції;
  • впровадження принципів сталого виробництва в сільськогосподарському виробництві українських ММСП;
  • підвищення професійної підготовки українських фермерів;
  • збільшення ефективності виробництва молока (надій на корову, прибутковість ферма та технології), з метою запобігання надмірному зростанню цін на молоко, щоб зберегти цінову доступність молочних продуктів для українського споживача.

Щоб приєднатися до проєкту, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

За більш детальною інформацією щодо проєкту та співпраці звертайтесь, будь ласка до виконавчого директору ГС "Інноваційне фермерство та кооперація" - Світлани Геннадіївни Жаглової +380503185714( Viber,WhatsApp,Telegram), +380673185714

E-mail: szhaglova@ifnc.com.ua