Проект #ЕФКО: відбувся тренінг “Осіння підготовка ягідних культур в закритому ґрунті”

Відбувся вже другий тренінг про ягідні культури в рамках проекту #ЕФКО, Асоціації «Ягідництво України» та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО де йшла мова про особливості вирощування у закритому ґрунті.

Відомий в Україні та за її межами агроексперт і агроконсультант – Ельвівра Абселямова – розповіла про два види технологій вирощування для суниці садової в теплиці: на субстраті та в ґрунті, а також розкрила наступні теми:

  • Які субстрати мають переваги – в плані живлення рослин, строків дозрівання та смакових якостей ягід.
  • Які сорти вибрати для вирощування поза сезоном для збільшення продуктивності підприємства та оптимальні умови посадки і освітленні суниці садової взимку.
  • Чому кокосовий субстрат найкращий і яким чином його вибирати.
  • Як правильно використовувати субстракт повторно, як підготувати його для вирощування. Зокрема, чому для майбутнього врожаю так важливо ретельно промивати та правильно заправляти субстрат.

Крім того, агроексперт докладно пояснила, як запобігати інфекціям, адже для закритого ґрунту це дуже критично. Ельвіра Абселямова також приділила особливу увагу боротьбі з хворобами та шкідниками і особливостям вибору плівки для теплиці залежно від сонячної радіації, регіону та пори року.

Дякуємо всім, хто долучився! Всі матеріали заходу учасники тренінгу отримають електронную поштою. Акцентуємо увагу, що учасники проекту #ЕФКО мають унікальну можливість записатися на індивідуальні консультації до Ельвіри Абселямової або до іншого консультанту проекту.

Нагадуємо, що підприємств з цільових областей проекту: Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Херсонської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, участь в вебінарах БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації.

Список наступних вебінарів з посиланнями на реєстрацію ви можете знайти тут:

За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:
+38 067 346 90 58
e-mail: efco@uaberries.com.ua

Залишити відповідь