Проект #ЕФКО: відбувся тренінг «Осіння підготовка вінограду до наступного сезону»

Відбувся черговий тренінг в рамках #ЕФКО, Асоціації «Ягідництво України» та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО. Цього разу поговорили про технічні та столові сорти винограду та підготовку рослин до зими.

Людмила Баранець, спеціаліст по виноградарству з центру «Інститут виноградарства і виноробства імені Василя Єгоровича Таїрова» з 20-річним науковим досвідом, розповіла про п’ять важливих кроків, які потрібно зробити виноградарям восени: обрізку, вологозахистний полив, захист від шкідників, підкормку і укривання.

Експерт продемонструвала відео майстер-класи по обрізці восени, окремо наголосивши про важливість гострого секатору та його обробки. Особливу увагу спікерка приділила пробемі шкідників та хвороб винограду, порекомендувавши засоби профілактики та способи боротьби купоросами та препаратами. Також пані Баранець пояснила, наскільки важливим є вологозарядний осінній полив, поділившись досвідом від сучасних виноградарів щодо простих і економних способів це зробити. Крім того, експерт детально розповіла про підживлення рослин добривами і показала способи укривання лози на зиму.

Дякуємо всім, хто долучився! Всі матеріали заходу учасники тренінгу отримають електронную поштою. Акцентуємо увагу, що учасники проекту #ЕФКО мають унікальну можливість записатися на індивідуальні консультації до Людмили Баранець або до іншого консультанту проекту.

Список наступних вебінарів з посиланнями на реєстрацію ви можете знайти тут.
За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:

+38 067 346 90 58

e-mail: efco@uaberries.com.ua

Залишити відповідь