Проєкт #ЕФКО: відбувся тренінг «Як правильно організувати безперебійний конвеєр продукції капусти білоголової? Підбір гібридів, технологічні секрети живлення »

10 лютого об 11.00 у форматі ZOOM відбувся тренінг по капустяним культурам «Як правильно організувати безперебійний конвеєр продукції капусти білоголової? Підбір гібридів, технологічні секрети живлення » в рамках проєкту «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі», який впроваджують Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО та Асоціація «Ягідництво України».

Тренером заходу була Зіновія Єлінська, агроном із захисту рослин з науковим досвідом.

Тренінг було цілком присвячено темі безперебійного конвейеру капусти, адже після травня на ринку України спостерігається дефіцит капусти: продукція врожаю минулого року в сховищах вже закінчилась, а ранні сорти ще не находять масово у продаж. Фермер може використати ситуацію собі на користь:  організувати зміну сортів на своїх площах з огляду на періоди вегетації і призначення (свіжий ринок, переробка, зберігання тощо), терміну висадки, строків збирання врожаю).

Спікерка докладно розповіла, як правильно вирощувати розсаду, які особливості процесу з боку освітлення, вологості і температури, які вимоги до складу ґрунтів.  Пані Зіновія акцентувала увагу на важливості знань щодо особливостей конкретного гібриду (стійкість до захворювань та шкідників тощо).

Також пані Зіновія порекомендувала оптимальні параметри для вирощування розсади капусти, застерегла від стресових факторів: низької температури і нестачі освітлення і порекомендувала схему її підживлення. Спікерка підкреслила залежність ваги качана від густоти посадки рослин та як на розмір качана можна впливати належним чином, застосовуючи схеми посадки.  На останок пані Зіновія познайомила з найбільш розповсюдженими хворобами і надала схеми живлення і поливу рослин.

 

За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:
+38 067 346 90 58
e-mail: efco@uaberries.com.ua

Увага!

Продовжується реєстрація на наступні події в рамках проєкту #ЕФКО

https://uaberries.com/events

Залишити відповідь