Проєкт #ЕФКО: відбувся тренінг «Шкідники пасльонових культур відкритого ґрунту. Система інтегрованого захисту»

24 лютого об 11.00 у форматі ZOOM відбувся тренінг по пасльоновим культурам «Шкідники пасльонових культур в/ґ. Система інтегрованого захисту» в рамках проєкту «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі», який впроваджують Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО та Асоціація «Ягідництво України». Тренерами були відомі спеціалістки агросектору з науковим досвідом: Зіновія Єлінська та Олена Болтовська.

Першу частину тренінгу було присвячено різноманіттю шкідників пасльонових культур і важливості боротьби з ними, адже відсутність мір по захисту рослин призводить до значної втрати врожаю. Зіновія Єлінська, науковий консультант з 20-річним досвідом в галузі захисту рослин, розкрила тему фелінологічних фаз  розвитку основних шкідників: баштанної і персикової попелиць, білокрилки, трипсу, тути абсолюти, совок, тощо, назвала  періоди її шкодочинності. Консультант продемонструвала, як виглядають шкідники і пошкодженні ними рослини. Пані Зіновія також познайомила учасників із правильними способами моніторингу шкідників, а також розповіла про профілактичні заходи і надала календарні схеми боротьби.

Спікерка особливо наголосила на необхідності побудови саме інтегрованої схеми захисту з використанням ентомофагів, біопрепаратів та хімічних речовин.

В другій частині тренінгу учасники дізналися про синтетичні феромони, ентомофагів і біопрепарати від фахівчині галузі. Олена Болтовська, старший науковий співробітник, докладно розповіла про пастки, нематод і енкарзію, необхідність вважати на температуру повітря (від 150 С).
За більш детальною інформацією щодо проєкту, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:
+38 067 346 90 58
e-mail: efco@uaberries.com.ua

Увага!

Продовжується реєстрація на наступні події в рамках проєкту #ЕФКО

Залишити відповідь