ТДВ «Брацлав» – новий асоційований член ГС «Інноваційне фермерство та кооперація»

Товариство з додатковою відповідальністю «Брацлав» днями приєдналась до ГС «Інноваційне фермерство та кооперація»!
Компанія динамічно розвивається та займається розробкою, впровадженням і супроводом комплексних рішень для тваринництва і сільського господарства

  • Виробництво високоякісної сільськогосподарської техніки та обладнання
  • Проектує та будує ферми за сучасними технологіями.
  • Автоматизує та виводить на новий рівень прибутковості аграрні підприємства.
  • Система якості сертифікована міжнародною системою управління якістю ISO.

Фахівцями ТДВ «Брацлав» створені типові проекти тваринницьких комплексів під ключ від 100 до 6000 голів дійного стада, не тільки для великої рогатої худоби, але й для свиней і кіз.

«Ми в короткі терміни проектуємо, будуємо, реконструюємо сільськогосподарські комплекси будь-якої складності і розмірів. Застосування нових конструктивних рішень (металеві та дерев’яні сендвіч-панелі, світловий пристрій з регульованою системою витяжної вентиляції, стійлове обладнання) обумовлює дотримання екологічних норм, оптимальні умови утримання та підвищення продуктивності тварин», – розповідають в компанії.

Компанія орієнтована на використання високопродуктивних ресурсозберігаючих технологій, які допомагають підвищувати економічну ефективність і збільшувати прибуток господарств. Продукція, яку  пропонує ТДВ «Брацлав», відрізняється високою якістю і надійністю в експлуатації. При цьому компанія пропонує  гнучкі ціни, які обговорюються індивідуально з кожним партнером.

Одним з принципів ТДВ «Брацлав» є постійна турбота про якість роботи обладнання. Тільки вірно налаштоване і при правильній експлуатації, обладнання може привести до бажаного результату.

Для вирішення цих завдань в компанії наявна сервісна служба, де працюють тільки висококваліфіковані фахівці. Сервісні інженери здійснюють планове обслуговування обладнання, аварійний ремонт у гарантійний та післягарантійний періоди експлуатації обладнання.

Постійна наявність оригінальних запчастин компанії ТДВ «Брацлав», спеціальної апаратури і необхідного інструменту дозволяє, в найкоротші терміни, усунути неполадки та налаштувати обладнання на оптимальні режими роботи.

Гарний технічний стан  обладнання – запорука прибутковості виробництва, а ТДВ «Брацлав» полегшує Вашу працю!

Залишити відповідь