Уряд встановив умови для функціонування Державного аграрного реєстру

Урядом прийнято постанову, яка забезпечує функціонування та адміністрування Державного аграрного реєстру (ДАР).

Функціонування ДАР полегшить доступ аграріїв до фінансових ресурсів, що стимулюватиме розвиток їхнього бізнесу, нарощування виробництва с/г продукції та збільшення прибутків.

«Нещодавно було прийнято Закон, який закріпив на законодавчому рівні електронну систему – Державний аграрний реєстр. Сьогоднішнє рішення Уряду визначає порядок ведення, адміністрування та перелік відомостей Реєстру. Такий крок забезпечить ефективну роботу Реєстру та функціонування державної підтримки на базі цієї системи», – зазначив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко.

Крім забезпечення функціонування та адміністрування Реєстру постановою також встановлюється порядок доступу до ДАР його користувачів, а також механізм інформаційної взаємодії ДАР з іншими державними електронними інформаційними ресурсами або системами органів державної влади.

Державний аграрний реєстр, зокрема, забезпечить доступ до держпідтримки широкого кола сільгоспвиробників, спрощену реєстрацію в цій електронній системі, швидку перевірку відомостей, відповідності критеріям надання підтримки тощо.

Залишити відповідь