Володимир Зеленський підписав закон про зміни до державного бюджету на 2021 рік щодо фінансування Міністерства аграрної політики та продовольства України

Підписаний президентом закон вносить зміни до державного бюджету на 2021 рік і встановлює видатки Мінагрополітики у розмірі 6,8 млрд грн.

Президент України Володимир Зеленський 29 квітня 2021 року підписав закон, який вносить зміни до держбюджету України на 2021 рік для фінансування відновленого Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Закон передбачає виділення з держбюджету 6,8 млрд грн на забезпечення відновленого Міністерства аграрної політики та продовольства Украни.

Відповідно зменшуються видатки Мінекономіки на 6,4 млрд грн та Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України – на 434 млн грн.

“Такий перерозподіл коштів дозволить забезпечити діяльність Міністерства аграрної політики та продовольства України”, – зазначили в Офісі Президента.

У грудні 2020 року парламент призначив Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства, а Кабінет Міністрів України скасував рішення про приєднання Міністерства аграрної політики та продовольства до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

З Мінекономіки до Мінагрополітики перерозподіляються обсяги надання та повернення кредитів фермерським господарствам у сумі 50 млн грн.

Також Кабінет Міністрів за місяць з дня набрання чинності законом має забезпечити передачу будівлі за адресою: вулиця Хрещатик, 24 у Києві Міністерству аграрної політики та продовольства України.

Залишити відповідь